Listopad 2014 – Kredyty gotówkowe porównanie

przez | 21 maja, 2022

Dobry i tani kredyt, który jest zarazem usługą szybką i nie wymagającą pod względem formalności – to doskonały opis tych cech, które najczęściej pożądane są przez kredytobiorców. Nie łatwo jest uzyskać zadłużenie, które będzie spełniało wszystkie te kryteria. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować ze swoich warunków i godzić się na pierwszą ofertę, która wyda nam się choć trochę przystępna. Aktualizując i śledząc co miesiąc kredyty gotówkowe porównanie, możemy zauważyć jak rynek się zmienia i w jaki sposób banki przyciągają swoich Klientów. Bez względu na to czy jesteśmy zdecydowani na zaciągnięcie mniejszego zobowiązania czy wręcz przeciwnie, wyjątkowo wysokiego, istotne jest by dbać o swoje osobiste finanse. Im więcej wymagamy i czujniej sprawdzamy interesujące nas produkty dostępne w bankach, tym większe prawdopodobieństwo, że rzeczywiście znajdziemy produkt wyjątkowo atrakcyjny dla naszego portfela.

O czym musisz pamiętać wybierając zadłużenie?

Obecnie oprocentowanie nominalne jest niższe, co można wykorzystać do tego by wybrać kredyt na dużo atrakcyjniejszych warunkach. Kredyty gotówkowe porównanie to zestaw, który pomoże każdemu niezdecydowanemu w wybraniu przynajmniej kilku ofert, wartych poświecenia uwagi. To doskonały sposób na to by bezpłatnie, nie poświęcając dużej ilości czasu dowiedzieć się jak najwięcej o szybkich kredytach internetowych. Warto pamiętać, że część usług banków dostępnych jest wyłącznie online. To szansa na obniżenie kosztów kredytu, a przy okazji zaoszczędzenia czasu jaki musielibyśmy poświęcić na wizytę w placówce banku. Pamiętaj jednak o tym by zwrócić uwagę także na pozostałe opłaty, które są nierozłączne w przypadku zawierania umowy kredytowej a także pożyczkowej.

Dlatego też istotnie jest kilkukrotne przeczytanie umowy – jeszcze przed jej podpisaniem. W ten sposób możemy mieć gwarancję, że poznamy dokładne warunki zobowiązania. Nie ma pewniejszego sposobu na zapoznanie się z całkowitym kosztem kredytu. W przypadku gdy umowa kredytu jest w jakikolwiek sposób dla nas niejasna należy wyjaśnić te podpunkty – nawet jeżeli wydaje nam się, że nie będą miały wpływu na uzyskanie naszego kredytu czy jego spłatę.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy – wybór, warunki i formalności

Kredyty gotówkowe porównanie – listopad

Poniżej prezentujemy Państwu ranking trzech najtańszych ofert dostępnych online w bankach na polskim rynku. Jeżeli zależy Ci na ofercie z której skorzystasz w łatwy sposób nie wychodząc z domu, a dodatkowo wysokość kosztów zadłużenia będzie minimalna – z pewnością zaciekawią Cię kredyty gotówkowe w PKO Banku Polskim, ING Banku Śląskim a także w Alior Banku.

 1. Max Pożyczka Mini Ratka

  Oferta dostępna dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego. W przypadku usługobiorców, którzy posiadają rachunek osobisty w PKO możliwe jest wnioskowanie i zrealizowanie pożyczki całkowicie online.

 • Oprocentowanie pożyczki – 8,90%

 • Marża za udzielenie zobowiązania – 1,00%.

 • Maksymalna kwota – do 23 000 złotych drogą online, tradycyjne w oddziale banku to nawet 150 000,00 złotych.

 • Okres kredytowania – 96 miesięcy.

 1. Pożyczka Gotówkowa

  ING Bank Śląski również wyróżnia stałych klientów, którzy posiadają konto osobiste w instytucji przynajmniej od 3 miesięcy. Specjalnie dla nich udostępniona jest pożyczka gotówkowa w systemie bankowości internetowej.

 • Oprocentowanie – 12,00%.

 • Marża za udostępnienie pożyczki – 4,00% (możliwość zmniejszenia marży w przypadku ubezpieczenia zadłużenia)

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki, do 60 000 złotych w przypadku produktu online, a także aż 160 000 korzystając z usługi bezpośrednio w oddziale ING Banku Śląskiego.

 • Długi okres kredytowania – 96 miesięcy.

 1. Pożyczka gotówka z gwarancją

  Alior Bank udostępnia pożyczkę przez online wszystkim klientom – zarówno tym stałym jak i nowym. To zatem świetna okazja by uzyskać ekspresową gotówkę bez konieczności zakładania dodatkowego konta w banku.

 • Oprocentowanie nominalne – 12,00%.

 • Bank pobiera marże w wysokości – 5,00%.

 • Najwyższa kwota jaką udostępnia Alior Bank to 150 000 złotych.

 • Okres spłaty to aż 120 miesięcy.